PŁATNOŚCI

PRZELEW TRADYCYJNY
Płatność tradycyjnym przelewem bankowym odbywa się na unikalny numer rachunku bankowego. Numer ten znajduje się w podsumowaniu zamówienia oraz w wiadomości z potwierdzeniem zamówienia. Jest również widoczny w szczegółach danego zamówienia po zalogowaniu się na konto klienta.

PŁATNOŚĆ ZA POMOCĄ SYSTEMU TPAY
Przy wyborze tej formy płatności zostaniesz przekierowany do systemu tPay, w którym będziesz mógł wybrać swój bank. Kolejno należy zalogować się za pomocą własnych danych do bankowości internetowej i zatwierdzić płatność. Głównie pieniądze zaksięgowane są na naszym koncie w ciągu kilku minut dzięki czemu czas realizacji zamówienia będzie szybszy. 

PŁATNOŚĆ ZA POMOCĄ PAYPAL
Przy wyborze tej formy płatności zostaniesz przekierowany do systemu PayPal, w którym będziesz mógł dokonać płatności. Kolejno należy zalogować się do swojego indywidualnego konta w systemie PayPal i zatwierdzić płatność. Głównie pieniądze zaksięgowane są na naszym koncie w ciągu kilku minut dzięki czemu czas realizacji zamówienia będzie szybszy.
PŁATNOŚĆ ZA POMOCĄ BLIK
Przy wyborze tej formy płatności musisz wygenerować kod BLIK w aplikacji mobilnej swojego banku. Kod ten należy wpisać w wyznaczone pole, które wyświetli się po kliknięciu przycisku "Zamawiam i płacę". Następnie należy kliknąć "Zapłać Blik" i potwierdzić płatność w aplikacji mobilnej. Pieniądze powinny być zaksięgowane na naszym koncie w ciągu kilku minut, dzięki czemu czas realizacji zamówienia będzie szybszy.
PŁATNOŚĆ ZA POMOCĄ KARTY PODARUNKOWEJ
Przy wyborze tej formy płatności w ostatnim kroku zamówienia (po kliknięciu przycisku „Zamawiam i płacę”) pojawi się pole do wpisania numeru karty podarunkowej. Po wpisaniu numeru karty należy kliknąć „Zapłać kartą podarunkową” i zatwierdzić płatność wpisując kod PIN znajdujący się pod zdrapką na karcie podarunkowej. Wówczas równowartość kwoty z zamówienia zostanie pobrana z Twojej karty podarunkowej.

Jeżeli wartość zamówienia jest wyższa niż wartość nominalna Twojej karty podarunkowej, możesz dopłacić różnicę korzystając z szybkiego przelewu online.
Jeżeli chcesz użyć dwóch lub więcej kart dla jednego zamówienia, prosimy o podanie numerów wszystkich kart wysyłając wiadomość na adres [email protected] jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Aby sprawdzić saldo swojej karty podarunkowej wystarczy kliknąć przycisk poniżej:

Pozostałe informacje dotyczące kart podarunkowych znajdują się w REGULAMINIE KART PODARUNKOWYCH z dnia 02.12.2014 r.