Widok 360

Brak widoku 360

WWW

Brak stron www

Przeznaczenie

Na trawę

Poziom zaawansowania

Dla zawodników Pro

Przedział wiekowy

Dla piłkarzy

Cholewka

Syntetyczna

Kolorystyka

Black x Chile Red Pack

Z połączenia dwóch znanych modeli Nike Phantom Vision i Venom, powstał Nike Phantom GT! But piłkarski przeznaczony dla graczy, którzy z niesamowitą precyzją potrafią mijać przeciwników, a ich strzały trafiają zawsze do celu. Piłkarzami, którzy zagrają w najnoszym modelu są m.in.: napastnik Rep. Polski - Robert Lewandowski oraz superstrzelec z Argentyny - Lautaro Martinez. Nowy model Phantom GT gwarantuje optymalną równowagę pomiędzy czuciem, a przyczepnością. Każdy fragment cholewki, został zaprojektowany w oparciu o badania naukowe i z myślą o graczu. Już w pierwszym kontakcie buta z piłką czujemy wysoki poziom zaawansowania tego modelu piłkarskiego. Czepliwa faktura na cholewce zapewnia lepsze panowanie nad piłką oraz jej czucie w podczas oddawania strzałów czy dryblingu. Fylknit, który otacza stopę elastycznymi włóknami zapewnia wsparcie i poczucie, że but staje się integralną częścią naszej stopy. ACC zapewnia ten sam poziom czucia piłki bez względu na pogodę. W nowym modelu butów piłkarskich Nike Phantom GT zastosowano boczne wiązanie, które zwiększa strefę kontaktu nogi z piłką, a co za tym idzie daje nam przewagę podczas zwrotów, czy w trakcie dryblingu. 

Buty z podeszwą FG przeznaczone są do gry na naturalnej murawie.

Pokaż swojego "SKILLA" w nowych Phantom GT!

Przesyłki kurierskie na terenie całego kraju w naszym sklepie obsługuje firma DHL i UPS. Kurierzy firmy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Zamówienie zostanie doręczone w ciągu 1-3 dni roboczych. Wpływ na czas dostarczenia przesyłki ma forma płatności wybrana przez klienta.

W momencie wysyłki zamówionego towaru na adres e-mail dostaniesz potwierdzenie nadania oraz numer listu przewozowego dzięki któremu będziesz mógł śledzić przesyłkę.

Koszt wysyłki na terenie kraju reguluje cennik dostaw.

Pamiętaj! Zamówienie z produktem spersonalizowanym realizujemy w terminie do 6 dni roboczych.

DARMOWA WYSYŁKA

Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200 PLN wyślemy
do Ciebie za darmo!
Więcej informacji.

Nike Phantom GT Elite FG "Black x Chile Red Pack" (CK8439-060)

Kod produktu: CK8439-060

38%
Aktualna cena 664.99 PLN
(≈ 665 PLN) (≈ 174 USD) (≈ 146 EUR) (≈ 125 GBP) (≈ 12571 RUB) (≈ 3728 CZK) (≈ 4733 UAH)
1079.99 PLN
Produkt dostępny Taniej o 415 PLN Produkt wyłączony z rabatu

Wybierz rozmiar

USUKEUCM
  • 38.5 Pospiesz się, została tylko 1 sztuka
  • 39.0 Pospiesz się, została tylko 1 sztuka

Typy podeszw

Wybierz rozmiar (EU)

38.5
39.0
PayPo