Widok 360

Brak widoku 360

WWW

Brak stron www

Pokaż opis

Opis produktu

Prezentujemy innowacyjny model Nike Mercurial Superfly 6. Buty wyprodukowane z myślą o zawodnikach, których głównymi zaletami są szybkość, sprawność oraz nieobliczalność. Linia Mercurial już od 20 lat wiedzie prym we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań w butach piłkarskich, nic więc dziwnego, że ciągle jest wyborem numer jeden wśród piłkarzy. Buty zaprojektowane zostały tak, by pomóc każdemu graczowi wyzwolić jego maksymalny potencjał szybkościowy. Cholewka wykonana jest z syntetycznych mikrowłókien. Wzbogacona jest dynamicznie dopasowującym się kołnierzem. Zmiany dotknęły również podeszwę. Została ona stworzona z kompozytów włókna węglowego oraz składa się z dwóch części. Przednia odpowiada za przyspieszanie, tylna zaś ma za hamowanie.

Korki piłkarskie z podeszwą FG przeznaczone są do gry na trawie.

Szybkie z natury-wybierz buty z serii Nike Mercurial.

Cechy produktu

Nawierzchnia

Na trawę

Poziom zaawansowania

Dla zawodników Semi Pro

Przedział wiekowy

Dla piłkarzy

Cholewka

Syntetyczna

Kolorystyka

Fast by Nature

Przedstawiamy najnowszy model Nike Mercurial Superfly 6. Buty stworzone z myślą o graczach, których głównymi zaletami są szybkość, zręczność oraz nieobliczalność. Seria Mercurial już od 20 lat wiedzie prym we wprowadzaniu futurystycznych rozwiązań w obuwiu piłkarskim, nic więc dziwnego, że ciągle jest wyborem numer jeden wśród graczy. Buty zaprojektowane zostały tak, by pomóc każdemu graczowi wyzwolić jego maksymalny potencjał szybkościowy.

Cholewka stworzona jest z syntetycznych mikrowłókien. Wzbogacona jest dynamicznie dopasowującym się kołnierzem. Zmiany pojawiły się również w podeszwie. Została ona stworzona z kompozytów włókna węglowego oraz składa się z dwóch części. Przednia odpowiada za przyspieszanie, tylna zaś ma za hamowanie.

Buty piłkarskie z podeszwą FG przeznaczone są do gry na naturalnej murawie.

Szybkie z natury-wybierz buty z serii Nike Mercurial.

fast by nature merucrial

fast by nature

Nike Mercurial Superfly 6 Pro FG "Fast by Nature" (AH7368-810)

Kod produktu: AH7368-810

52%
Aktualna cena 309.99 PLN
(≈ 310 PLN) (≈ 79 USD) (≈ 71 EUR) (≈ 65 GBP) (≈ 5245 RUB) (≈ 1831 CZK) (≈ 1978 UAH)
649.99 PLN
Produkt dostępny Taniej o 340 PLN Produkt wyłączony z rabatu

Wybierz rozmiar

USUKEUCM
  • 38.5 Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki

Tabela rozmiarów

Typy podeszw

Wybierz rozmiar (EU)

38.5

Inne dostępne wersje kolorystyczne