Widok 360

Brak widoku 360

WWW

Brak stron www

Pokaż opis

Opis produktu

Kolejny rozdział w zawodowym życiu Cristiano Ronaldo rozpoczął się 12 sierpnia 2003 r. kiedy to 18-letni wówczas Ronaldo zamienił słoneczną Portugalię na deszczową Anglię. Sir Alex Ferguson dopiął swego sprowadzając utalentowanego zawodnika do Manchester United, uprzedzając takie kluby, jak Arsenal Londyn czy Real Madryt, które stale monitorowały postępy nastolatka. Już od samego początku Ronaldo został obdarzony wielkim kredytem zaufania – dostał koszulkę z nr 7, który wcześniej nosili przed nim m.in. David Beckham czy Eric Cantona. Portugalczyk podjął wyzwanie i jak historia pokazała sprostał mu i przekroczył oczekiwania wszystkich sympatyków i osób związanych z klubem.

Ronaldo sam pobyt w Manchesterze pod opieką Sir Alexa Fergusona określił jako początek swojego sukcesu w piłce nożnej i solidną naukę. Poprawiłem nie tylko moje umiejętności, ale i ciało – mówi Ronaldo. Podczas swojej przygody z Czerwonymi Diabłami CR7 przyczynił się m.in. do 3-krotnego wygrania Premier League i triumfu w Lidze Mistrzów w 2008r. co przyczyniło się do zdobycia pierwszej Złotej Piłki w karierze.

Lata spędzone w Manchesterze United można określić mianem transformacji Ronaldo, które posłużyły za inspirację najnowszej kolekcji - Chapter 4: Forged for Greatness. Kolor szary ma za zadanie oddać charakter robotniczego miasta, jakim jest Manchester. Pomarańczowy nawiązuje do bardzo ciężkiej pracy fizycznej - wykuwania w żelazie. Taki właśnie cel postawił sobie Ronaldo, aby ciężką pracą dojść do perfekcji. Wyróżniony nr 7 względem liter CR oznacza zaufanie, ale także oczekiwania, którym musiał sprostać zakładając na siebie trykot z legendarnym numerem 7. W tylnej części buta widnieją rzymskie cyfry XXVIII, z których wyróżnione są VII. Oznacza to przejście z nr 28, w którym występował w Sportingu Lizbona na 7 w Manchesterze United. 

CR7CHAPTER4

NIKE JR MERCURIAL VICTORY VI CR7 FG "Forged For Greatness" (852489-001)

Kod produktu: 852489-001

68%
Aktualna cena 79.99 PLN
(≈ 80 PLN) (≈ 21 USD) (≈ 19 EUR) (≈ 16 GBP) (≈ 1324 RUB) (≈ 478 CZK) (≈ 493 UAH)
249.99 PLN
Produkt dostępny Taniej o 170 PLN Produkt wyłączony z rabatu

Wybierz rozmiar

USUKEUCM
  • 36.5 Pospiesz się, została tylko 1 sztuka

Tabela rozmiarów

Typy podeszw

Wybierz rozmiar (EU)

36.5