Widok 360

Brak widoku 360

WWW

Brak stron www

Sezon

Euro 2020

Przyciągająca uwagę swoim wyglądem piłka nożna adidas Uniforia pozwoli na pełną emocji, rekreacyjną grę na naturalnej murawie. Inspiracją do powstania niniejszego, długo wyczekiwanego modelu są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020, które po raz pierwszy w historii odbędą się aż w 12 państwach, na 12 stadionach. Prezentowany, zielony koncept wyróżnia się rozmywającymi wzorami, które przypominają pociągnięcia pędzlem i nawiązują do zacierania granic i zjednoczenia poszczególnych państw. Dodatkową zaletą jaką oferuje piłka adidas Uniforia to doskonała widoczność w warunkach słabego oświetlenia, co przekłada się na doprecyzowanie jej toru lotu. Poszczególne panele połączono za pomocą maszynowego szycia, a w jej wnętrzu umieszczono butylowy pęcherz.

Przesyłki kurierskie na terenie całego kraju w naszym sklepie obsługuje firma DHL i UPS. Kurierzy firmy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Zamówienie zostanie doręczone w ciągu 1-3 dni roboczych. Wpływ na czas dostarczenia przesyłki ma forma płatności wybrana przez klienta.

W momencie wysyłki zamówionego towaru na adres e-mail dostaniesz potwierdzenie nadania oraz numer listu przewozowego dzięki któremu będziesz mógł śledzić przesyłkę.

Koszt wysyłki na terenie kraju reguluje cennik dostaw.

Pamiętaj! Zamówienie z produktem spersonalizowanym realizujemy w terminie do 6 dni roboczych.

DARMOWA WYSYŁKA

Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200 PLN wyślemy
do Ciebie za darmo!
Więcej informacji.

Piłka adidas Uniforia Club (FH7354)

Kod produktu: FH7354

25%
Aktualna cena 59.99 PLN
(≈ 60 PLN) (≈ 16 USD) (≈ 13 EUR) (≈ 11 GBP) (≈ 1134 RUB) (≈ 336 CZK) (≈ 427 UAH)
79.99 PLN
Produkt dostępny Taniej o 20 PLN

Wybierz rozmiar

  • 4 Pospiesz się, została tylko 1 sztuka

Wybierz rozmiar (EU)

4
PayPo