Widok 360

Brak widoku 360

WWW

Brak stron www

Przeznaczenie

Na trawę

Piłka Nike Merlin, to profesjonalna futbolówka używana na meczach największych lig na świecie takich jak: Premier League, Seria A czy Pimera Division. Konstrukcja piłka składa się z zaledwie 4 paneli, które zmniejszają liczbę szwów i wpływają na zwiększenie czucia piłki. Nadrukowane trójwymiarowe wzory tworzą zróżnicowaną fakturę, która ułatwia kontrolowanie piłki. Zastosowanie rowków Nike Aerowtrac zapewnia zwiększenie stabilności rotacji piłki. Dzięki użyciu lateksowej dętki, która utrzymuje odpowiedni poziom ciśnienia powietrza skuteczniej niż tradycyjne gumowe dętki, przez co piłka dłużej utrzymuje swój kształt.

Przesyłki kurierskie na terenie całego kraju w naszym sklepie obsługuje firma DHL i UPS. Kurierzy firmy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Zamówienie zostanie doręczone w ciągu 1-3 dni roboczych. Wpływ na czas dostarczenia przesyłki ma forma płatności wybrana przez klienta.

W momencie wysyłki zamówionego towaru na adres e-mail dostaniesz potwierdzenie nadania oraz numer listu przewozowego dzięki któremu będziesz mógł śledzić przesyłkę.

Koszt wysyłki na terenie kraju reguluje cennik dostaw.

Pamiętaj! Zamówienie z produktem spersonalizowanym realizujemy w terminie do 6 dni roboczych.

DARMOWA WYSYŁKA

Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200 PLN wyślemy
do Ciebie za darmo!
Więcej informacji.

PILKA NK MERLIN

Kod produktu: SC3303-100

26%
Aktualna cena 389.99 PLN
(≈ 390 PLN) (≈ 105 USD) (≈ 87 EUR) (≈ 74 GBP) (≈ 7587 RUB) (≈ 2205 CZK) (≈ 2830 UAH)
529.99 PLN
Taniej o 140 PLN

Wybierz rozmiar

  • 5 Twój produkt jest dostępny

Wybierz rozmiar (EU)

5
PayPo