Widok 360

Brak widoku 360

WWW

Brak stron www

Przedział wiekowy

Dla piłkarzy

Kolorystyka

4keepers2020

Rękawice Bramkarskie 4Keepers Champ Gold to jeden z najbardziej popularnych modeli rękawic marki 4Keepers. Powyższy model stał się najczęstszym wyborem wśród profesjonalnych bramkarzy, którzy cenią sobie ponad wszystko jakość.

Wzmocnione szwy wzdłuż linii palców oraz na łączeniach zwiększają wytrzymałość, a wysokiej jakości lateks zapewnia komfort i pewny chwyt piłki w każdych warunkach. Pianka Giga Grip to jednak z najbardziej uniwersalnych i wytrzymałych pianek na rynku. Rękawice bramkarskie firmy 4Keepers zostały dodatkowo wyposażone w system Jacquard Mesh, dzięki któremu dłoń nie jest narażona na nadmierna potliwość i pozwala zachować maksymalny komfort.

Podkreśleniem wytrzymałości i jakości rękawic jest trzypunktowe zapięcie, które trzyma rękawice doskonale w dłoni. Model meczowy, polecany dla profesjonalistów.

Przesyłki kurierskie na terenie całego kraju w naszym sklepie obsługuje firma DHL i UPS. Kurierzy firmy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Zamówienie zostanie doręczone w ciągu 1-3 dni roboczych. Wpływ na czas dostarczenia przesyłki ma forma płatności wybrana przez klienta.

W momencie wysyłki zamówionego towaru na adres e-mail dostaniesz potwierdzenie nadania oraz numer listu przewozowego dzięki któremu będziesz mógł śledzić przesyłkę.

Koszt wysyłki na terenie kraju reguluje cennik dostaw.

Pamiętaj! Zamówienie z produktem spersonalizowanym realizujemy w terminie do 6 dni roboczych.

DARMOWA WYSYŁKA

Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200 PLN wyślemy
do Ciebie za darmo!
Więcej informacji.

Rękawice Bramkarskie 4Keepers Champ Gold IV RF (CHAMP-GOLD-RF)

Kod produktu: CHAMP-GOLD-RF

Aktualna cena 234.99 PLN
(≈ 235 PLN) (≈ 62 USD) (≈ 52 EUR) (≈ 44 GBP) (≈ 4502 RUB) (≈ 1322 CZK) (≈ 1682 UAH)

Wybierz rozmiar

  • 10 Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki
  • 10.5 Pospiesz się, została tylko 1 sztuka

Wybierz rozmiar (EU)

10
10.5
PayPo