Adidas Telstar 18 Official Match Ball 360 view

adidas Telstar 18 OMB

Oficjalna piłka meczowa Mistrzostw Świata FIFA 2018. Swoim wyglądem nawiązuje do pierwszej piłki dedykowanej Mistrzostwom Świata z 1970 r. Innowacyjna futbolówka łączy w sobie klasyczny design z nowoczesną technologią – zawiera chip NFC, który czyni ją najbardziej innowacyjną piłką na świecie.

679.99 PLN
399.99 PLN
kup teraz
Design

Design

Metaliczne wykonanie paneli oraz graficzne efekty czerpią inspirację z miejskiego krajobrazu organizatora Mistrzostw Świata — Rosji. Przypominające komputerowe piksele grafiki nawiązują do obracającego się modelu adidas Telstar z turnieju w 1970 r.

Technologie

Telstar 18 posiada najlepsze cechy znanej z poprzednich Mistrzostw Świata FIFA 2014 piłki Brazuca. Jej zgrzewana, bezszwowa powłoka pozwala w łatwy sposób kontrolować trajektorię lotu oraz daje lepsze czucie piłki pod stopą. Dodatkowo sprawia, że futbolówka nie nasiąka wodą z mokrego boiska.

Technologie
Connect NFC Tag

Connect NFC Tag

Nowa piłka Mistrzostw Świata posiada wbudowany układ NFC, który został użyty po raz pierwszy w oficjalnej piłce meczowej, co czyni ją najbardziej nowatorską piłką meczową na świecie. Chip pozwala użytkownikom na interakcję z piłką za pomocą swoich smartfonów. Każda z futbolówek generuje unikalny identyfikator umożliwiający dostęp do ekskluzywnych treści i spersonalizowanych wyzwań dla użytkowników, które mogą stanowić jeden elementów przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Świata FIFA 2018.

FIFA QUALITY PRO

Piłka pozytywnie przeszła wszystkie testy FIFA w zakresie wagi, odbicia i absorbcji wody. Testowana z udziałem piłkarzy reprezentacji Argentyny, Manchesteru United, Realu Madryt czy Juventusu Turyn.

Fifa Quality Pro
Play video