Widok 360

Brak widoku 360

WWW

Brak stron www

Rebounder marki Pure2Improve to przenośna ścianka do odbijania piłek. Jest to doskonały przyrząd do rozwijania umiejętności piłkarskich.

Rebounder symuluje odbicie piłki uderzonej przez zawodnika z różnych odległości. W zależności od kąta uderzania piłki przez zawodnika i ustawienia reboundera, wraca ona do niego zupełnie nowym torem. Trenażer bramkarski marki Pure2Improve umożliwia trening podań i kontroli nad piłką.

Kąt pod jakim będzie odbijała się lecąca piłka można w prosty i szybki sposób zmienić.

Solidna stalowa konstrukcja zapewnia długie użytkowanie. Wykonany został z malowanych proszkowo na kolor czarny rur o średnicy 32 mm i grubości 1,2 mm oraz rur o średnicy 28 mm i grubości 1,2 mm.

Wymiary reboundera to 84 x 84 cm.

Trenażer może być wykorzystywany do różnego rodzaju szkoleń i specjalistycznych treningów, nie tylko w piłce nożnej ale także w siatkówce, piłce ręcznej i piłce wodnej ( rzut/wystawa, przyjęcie, obrona).

Trening z rebouderem pozwala na rozwijanie właściwej techniki odbierania wysokich piłek, przyjmowania podań czy blokowania strzałów. Rozwija umiejętności graczy, ćwiczy refleks, precyzję podań oraz pierwszy kontakt.

Specyfikacja:

  • wymiary: 84x84 cm
  • w komplecie:
  • 4 kotwy mocujące,
  • 4 antypoślizgowe nakładki na dolne rury
  • czerwona siatka, oczko 45x45 mm z metalowymi haczykami do zaczepienia jej na stelażu
  • instrukcja obsługi

Przesyłki kurierskie na terenie całego kraju w naszym sklepie obsługuje firma DHL i UPS. Kurierzy firmy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Zamówienie zostanie doręczone w ciągu 1-3 dni roboczych. Wpływ na czas dostarczenia przesyłki ma forma płatności wybrana przez klienta.

W momencie wysyłki zamówionego towaru na adres e-mail dostaniesz potwierdzenie nadania oraz numer listu przewozowego dzięki któremu będziesz mógł śledzić przesyłkę.

Koszt wysyłki na terenie kraju reguluje cennik dostaw.

Pamiętaj! Zamówienie z produktem spersonalizowanym realizujemy w terminie do 6 dni roboczych.

DARMOWA WYSYŁKA

Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200 PLN wyślemy
do Ciebie za darmo!
Więcej informacji.

Trenażer P2I Soccer Rebounder 84x84 cm (03724)

Kod produktu: 03724

Aktualna cena 349.99 PLN
(≈ 350 PLN) (≈ 88 USD) (≈ 79 EUR) (≈ 71 GBP) (≈ 6140 RUB) (≈ 2125 CZK) (≈ 2366 UAH)
Produkt wyłączony z rabatu
  • Twój produkt jest dostępny

Wybierz rozmiar (EU)

One Size